Ledelsen i Helse Nord-Trøndelag

Foretaksledelsen i Helse Nord-Trøndelag består av administrerende direktør, klinikkledere og stabssjefer.

En person med brunt hår
Administrerende direktør Annamaria Forsmark

Administrerende direktør Annamaria Forsmark.
E-post: Annamaria.Forsmark​@hnt.no  

Bilder av ledelsen i Helse Nord-Trøndelag (flickr.com)

Organisasjonskart (eqs public, HNTs kvalitetssystem)

En mann i blå skjorte

Rune Modell

Klinikkleder, Klinikk for intern service

rune.modell@helse-nordtrondelag.no 91865574
En kvinne med blondt hår

Norunn H. Hestvik

Klinikkleder, Klinikk for medisin og nevrologi, Namsos

norunnhanssen.hestvik@helse-nordtrondelag.no 47035766
En mann som smiler til kameraet

Carl Platou

Klinikkleder, Klinikk for medisin og rehabilitering, Levanger

carl.platou@helse-nordtrondelag.no 92649774
En mann med briller

Odd Kåre Helstmo

Klinikkleder, Klinikk for kirurgi Namsos

oddkare.hestmo@helse-nordtrondelag.no 41662912
En mann med hvitt hår

Randi Brenne Dreier

Klinikkleder, Klinikk for kvinne, barn og familie

randibrenne.dreier@helse-nordtrondelag.no
En skallet mann smiler

Rune Wagnild

Assisterende klinikkleder, Klinikk for bildediagnostikk

rune.wagnild@helse-nordtrondelag.no 97538246
En mann med skjegg

Arnt. H. Moe

Klinikkleder, Klinikk for psykisk helsevern og rus

arnthavard.moe@helse-nordtrondelag.no 94839889
Et nærbilde av en person som smiler

Eli Aunøien

Klinikkleder, Klinikk for prehostitale tjenester

eli.aunøien@helse-nordtrondelag.no

Grete Sivertsen

Klinikkleder, Klinikk for kirurgi, Levanger

grete.sivertsen@helse-nordtrondelag.no 90148774

Et nærbilde av en person som smiler

Hilde Fossland

Sjef for kvalitet og virksomhetsstyring

hilde.fossland@helse-nordtrondelag.no 93600146
En mann som smiler til kameraet

Robert Morberg

Fungerende kommunikasjonssjef

robert.morberg@helse-nordtrondelag.no 48027027
Et nærbilde av en kvinne som smiler

Therese Troset Engan

HR- og organisasjonssjef

therese.troset.engan@helse-nordtrondelag.no 97145206
Sist oppdatert 16.05.2023