En person som holder en blomst i en åker

Samarbeid om svangerskaps-, fødsels- og barselstilbud

Leder

Heidi Klingen Lauten, Ytre Namdal

E-post: Heidi.Klingen@naroy.kommune.no


Sekretær

Marit Lise Haugberg, Helse Nord-Trøndelag HF

E-post: Marit.L.Haugberg@hnt.no


Øvrige medlemmer

Tove Mette Aagård, Midtre Namdal

E-post: Tove-Mette-Hasfjord.Aagard@namsos.kommune.no

Lena Almås, Indre Namdal

E-post: Lena.Almaas@hoylandet.kommune.no

Cathrine Fiskum, Helse Nord-Trøndelag HF

E-post: Cathrine.Fiskum@helse-nordtrondelag.no

Anne Mette Hofstad, Helse Nord-Trøndelag HF

E-post: AnneMette.Hofstad@helse-nordtrondelag.no

Sissel Staven Humstad, Værnesregionen

E-post: sissel.staven.humstad@stjordal.kommune.no

Leif Vonen, kommuneoverlege i Værnesregionen

E-post: Leif.Edvard.Muruvik.Vonen@stjordal.kommune.no

Silje Flogum Ørjasæter, Helse Nord-Trøndelag HF

E-post: Silje.Flogum.Orjaseter@hnt.no

Henvisningsskjema til svangerskapsoppfølging

Henvisningsskjemaet skal bidra til systematisk differensiering så tidlig som mulig i svangerskapet og et forpliktende samarbeid for planlegging av svangerskapsomsorgen. Skjemaet kan ikke sendes elektronisk. Det må printes ut og sendes per brev.
Åpne, print og fyll ut henvisningsskjema til svangerskapsoppfølging
Gravid mage. Foto.

Møtereferat


      Sist oppdatert 08.12.2020